ANNELER GÜNÜNE ÖZEL FETHİYE

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

FETHİYE TURU

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL

GÖKOVA-AKYAKA-GÖCEK-FETHİYE-SAKLIKENT- YAKAPARK-ÖLÜDENİZ

11-12 Mayıs  / 1 Gece 2 Gün

Tur Programı


1. Gün: 

Sabah saat 06:15’da Mavişehir Mavibahçe Önü, 06:20 Bostanlı İskele, 06:25 Karşıyaka Anıt, 06:40 Bornova E.Ü.H Önü , 07:00 Üçyol Pizza Pizza, 07:10 Susuz Dede, 07:25’da Üçkuyular Opet önünden konuklarımızı alıp Fethiye Turumuz için yola çıkıyoruz.

Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, Çine yolu üzerinden, Gökova’ya ulaşıyoruz, Sakar Dağı’nın eteklerinde gizli bir cennet olan ve Gökova Körfezi’nin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Fotoğraf molamız sonrasında Gökova Körfezine dökülen Azmak deresine gidiyoruz ve Azmak deresinde tekne turumuzu yapıyoruz. Akyaka’da ki serbest zaman sonrasında, yol boyunca Endemik bir bitki türü olan yani sadece bu yöreye ait bir ağaç türü olan Sığla ormanlarını seyrederek, yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk yapıyoruz ve nihayet “Işıklar Ülkesi” Likya’ya (Telmessos) Fethiye‘ye ulaşıyoruz. Fethiye merkezini, çarşısını gezmek için serbest zaman alıyoruz. Fethiye merkezden sonra bu kez rotamızı Ölüdeniz’e çeviriyoruz, bu bölgeyi gezip, sahilde yürüyüş yapıyoruz. Ölüdeniz gezimizin ardından otelimize yöneliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4* Sun city hotel

 

2. Gün: 

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıp, çok etkileyici bir Kanyon Saklıkent’e hareket ediyoruz. Kanyon içinde bir süre yürüyüp, coşan suların sesini dinleyip fotoğraflıyoruz. Saklıkent’ten ayrıldıktan sonra Yakapark’a geçiyoruz. Nostaljik görüntüsü, Şelaleleri ve farklı dokusu ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Yakapark’ta ki serbest zaman sonrasında geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ancak, Köyceğiz’e uğramadan gezimizi sonlandırmak istemiyoruz ve Köyceğiz Gölü kenarında çaylarımızı içip yolumuza devam ediyoruz. Gerekli molaların ardından nadide şehrimize ulaşıyoruz. Başka bir ESİLA TUR tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Lüks otobüs ile ulaşım

* 4* Hotelde 1 gece konaklama

* Otelde Herşey dahil

* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler

* Esila Tur yol ikramları

* Esila Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

* Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* İlk gün yolda alacağımız Sabah kahvaltısı

* Tüm öğle yemekleri

* Tüm içecekler

* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

* Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar

* Azmak Tekne ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  *07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  *Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  *Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının, otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

   


  İptal Şartları

  İptal ve iade ESİLA TURİZM'in haklarında saklıdır.Erken rezervasyon ve Promosyonlu turlarımızda kesinlikle İptal ve degişiklik yapılmamaktadır.


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  ANNELER GÜNÜNE ÖZEL FETHİYE Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Birde Bu Turlara Bakın