Otobüs ile Balkanlar Rüyası 9 Gün 9 Ülke (2019)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

ODA BAŞI 200 € İNDİRİMLİ SÜPER FİYAT!

( KOSOVA DAHİL | 9 ÜLKE 9 GÜN | 25 ŞEHİR )

BÜYÜK BALKAN TURLARI

9 ÜLKE 9 GÜN 25 ŞEHİR
Tamamı 4*-5*Oteller 'de Konaklama Kalitesiyle

YUNANİSTAN & BULGARİSTAN & KOSOVA & MAKEDONYA
SIRBİSTAN & BOSNA-HERSEK & HIRVATİSTAN & ARNAVUTLUK & KARADAĞ

BU PROGRAM ‘IN AYRICALIKLARINDAN SADECE BİR KAÇI;
√ Balkanlar 'ın simgelerinden Sv.Naum Programımıza Dahil!
√ Tamamı Profesyonel Rehber Kadrosu ile Adım Adım Balkan Coğrafyası,
√ Bölge ‘nin seçkin otelleri ve otellerde akşam yemeği ayrıcalığı,
√ Tamamı Profesyonel Turizm Paketli Otobüsler İle Ulaşım ve Tüm Turlar,
√ Sürpriz Ekstra Tur Satışı, Sürpriz Ekstra Ödeme Olmadan Her Şey Dahil Program,
√ 1 Gece Ohrid ‘de 1 Gece Selanik ‘de Yöresel Müzikler Eşliğinde Eğlence,
√ Selanik ‘de Otel ‘de Değil Taverna ‘da Akşam Yemeği ve Limitli İçkili Eğlence,
√ Yol Güzergahında Geçtiğiniz Noktalar Ekstra Tur İsmiyle Satmıyoruz!

Sofya, Belgrad, Şabats, Loznitsa, Sarajevo, Mostar, Trebinje, Dubrovnik, Herceg Novi, Tivat, Kotor, Budva, Bar, İşkodra, Prizren, Priştine, Üsküp, Tetova, Ohrid, Manastır, Selanik, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç

SÜPER ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI
05 NİSAN 2019 İTİBARİYLE HER CUMA

TUR HAREKET TARİHLERİ (CUMA GÜNLERİ ÇIKIŞLI)
05 Nisan, 12 Nisan, 19 Nisan, 26 Nisan • 03 Mayıs, 10 Mayıs, 17 Mayıs, 24 Mayıs, 31 Mayıs • 07 Haziran, 14 Haziran, 21 Haziran, 28 Haziran • 05 Temmuz, 12 Temmuz, 19 Temmuz, 26 Temmuz • 02 Ağustos, 09 Ağustos, 16 Ağustos, 23 Ağustos, 30 Ağustos • 06 Eylül, 13 Eylül, 20 Eylül, 27 Eylül • 04 Ekim, 11 Ekim, 18 Ekim, 25 Ekim

Tur Programı

1. Gün:
1. Gün:Yolculuk [-TÜRKİYE-]

Akşam Saat 17.00 ’da ÜÇKUYULAR (Shell İstasyon Karşısı), Saat: 17.30 ’de ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), 17.45 ’de LOZAN MEYDANI (Fuar Kapısı Önü), 18.00 ’da BAYRAKLI (Bayraklı Üst Geçit Duraklar Önü), 18.15 ’de KARŞIYAKA ANIT (Karşıyaka Anıt Karşısı), 18.20 ’da KARŞIYAKA YUNUSLAR (Yunuslar Karşısı Mavi Kule Önü), 18.30 ’de MAVİŞEHİR (Mavişehir Ege Park Önü) önünden siz değerli yolcularımızı alarak Edremit, Akçay üzerinden Lapseki’ye ulaşıyor. Feribotla kısa bir deniz yolcuğu yaparak karşıya geçiyor ve molalar vererek yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

(Yolculuğumuz Menemen, Aliağa, Şakran, Dikili, Ayvalık, Akçay ana yolu üzerinden sürmektedir. Bu güzergah üzeri katılmak isteyen misafirlerimiz acentamızdan bilgi alabilirler…)

 

 

2. Gün:

2. Gün:Kapıkule, Sofya, Belgrad [-TÜRKİYE-> BULGARİSTAN-> SIRBİSTAN-]

Sabaha karşı Kapıkule Sınır Kapısındaki gümrük ve pasaport işlemlerimizden sonra BULGARİSTAN 'a giriş yapıyoruz. Çok erken saatlerde Haskova, Filibe, Pazarcık üzerinden Başkent SOFYA ’ya ulaşıyoruz. Yürüyerek şehirdeki turumuza başlıyor; BANYABAŞI CAMİİ ’ni, SERDİCA ANTİK KENTİ ’nin Kalıntılarını, MİLENYUM ANITI ’nı, NEDELYA KİLİSESİ ’ni, RUSKİ KİLİSESİ ’ni, HÜKÜMET BİNALARI ’nı, ÇAR OSVOBODİTEL ANITI ’nı, SOFYA ÜNİVERSİTESİ ’ni, AYASOFYA ’yı görüyor ve ALEKSANDR NEVSKİ KATEDRALİ ’ni ziyaret ediyoruz. Ardından yönümüzü SIRBİSTAN ’a çeviriyor, Niş üzerinden BELGRAD ’a ulaşıyoruz. Tito'nun övünç kaynağı olan geniş bulvarlı modern Belgrad’ı gezmeye SIRP ORTODOKS KİLİSESİ ’nin kurucusu St. Sava’ya atfedilen Katedral’i ziyaret ile başlıyoruz. Ardından panoramik tur yaparak şehir içinde Belgrad Gökdelenlerini, Hükümet Binalarını, Parlamentoyu, Nato’nun bombaladığı Genel Kurmay Başkanlığı ve Polis Merkezi’ni görüyoruz. NİKOLA PAŞİÇ MEYDANI ’nı, TERAZİYA MEYDANI‘nı ve 1867'de Belgrad'ı terk ederken şehri teslim ettiğimiz Knez Mihajlova Anıtı’nın da yer aldığı REPUBLİCA MEYDANI ’nı gördükten sonra ÜNİVERSİTE MEYDANI ’nda aracımızdan inerek eski şehir üzerindeki turumuza başlıyoruz. Kültür ve sanat şehri olan Belgrad’ın şehir yaşantısını hissetmek ve hareketliliğine ortak olmak için KNEZ MİHAJLOVA CADDESİ ’nde alacağımız serbest zaman sonrası Kalemegdan turumuza başlıyoruz. Sırasıyla; ANAHTAR TESLİM ANITIBALIKÇI HEYKELİFRANSIZ ÖZGÜRLÜK ANITIROMA DÖNEMİ SURLARIKARA GEORGE ve İSTANBUL KAPILARIDAMAT ALİ PAŞA TÜRBESİVİCTOR ANITISOKULLU MEHMET PAŞA TÜRBESİ ’ni görüyoruz.  Şarkılara, marşlara konu olan ve ülke ülke gezen Tuna Nehri’nin Sava Nehri ile güzel buluşmasına şahitlik ederken, Sava Nehri üzerine kurulu GAZELA KÖPRÜSÜADA KÖPRÜSÜBRANKO KÖPRÜSÜPANÇEVO KÖPRÜSÜ’nden SAVAŞ ADASI’na kadar Belgrad’ın olağanüstü manzaraları ile bugünkü turumuzu sonlandırıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama BELGRAD 'daki otelimizde. Dileyen konuklarımızla ışıklı Belgrad akşamında tekne turu yapıyoruz. (Ekstra isteğe bağlı aktivite)


3. Gün:

3. Gün:Belgrad, Şabats, Loznitsa, Zvornik, Vlasenitsa, Sokolats, Sarajevo [-SIRBİSTAN-> BOSNA-HERSEK-]

Sabah kahvaltısının ardından uzun ama bir o kadar da keyifli bir yolculuk yapmaya başlıyoruz. Bir süre uçsuz bucaksız SIRBİSTAN ovalarında yol aldıktan sonra Sava ve Drina Nehirleri ’nin harika manzaraları eşliğinde yavaş yavaş dağlara tırmanıyoruz. Doğu Karadeniz’i andıran yeşilin her tonunu görebileceğimiz dağları aşarak belli noktalardaki vereceğimiz molalardan sonra; ŞABATSLOZNITSAZVORNİKVLASENITSASOKOLATS yoluyla akşama doğru BOSNA-HERSEK ’in Başkenti SARAJEVO ’ya ulaşıyoruz. Yürüyerek turumuza başlıyor ve 1.Dünya Savaşı’nın çıkmasına neden olan Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun Veliahtı Arşidük Ferdinand ve Eşi’nin öldürüldüğü LATİNSKA KÖPRÜSÜ’nü, BAŞÇARŞI CAMİİ ’ni, GAZİ HÜSREV PAŞA KÜLLİYESİ ‘ni (Medrese, Saat Kulesi, Camii, Bedesten, Hamam İle Moriça Han) görerek KATEDRAL ve KANLI PAZAR ’la turumuzu tamamlıyoruz. Bu arada Boşnak Böreği, kahvesi ve Trileçe’nin tadına bakmayı da unutmuyoruz. Akşam yemeği ve konaklama SARAJEVO 'daki otelimizde. Dileyen konuklarımızla akşam Boşnak Gecesi’ne gidiyoruz. (Ekstra isteğe bağlı aktivite)


4. Gün:

. Gün:Sarajevo, Mostar, Konjits, Jablanitsa, Stolats, Poçitel, Trebinje [-BOSNA-HERSEK-]

Sabah kahvaltısının ardından MOSTAR 'a doğru hareket ediyoruz. Ardından Jablanitsa’da filmlere konu olan, Neretva’nın sularına gömülen ünlü NERETVA KÖPRÜSÜ’nü görüntülemek için mola veriyoruz. Cennet yeryüzünde varmış dedirtecek yolculuğumuz boyunca JABLANITSA GOLU ve NERETVA NEHRİbizlere eşlik ediyor. Ve Mostar'a ulaşıyoruz.  Önce EĞRİ KÖPRÜ ‘yü ardından 1567 'de Mimar Hayrettin'in yaptığı 1993'te Hırvatların yıktığı, 1997-2004 yılları arasında yeniden inşa edilen MOSTAR 'a adını veren ve sembolü olan ünlü MOSTAR KÖPRÜSÜ ’nü, KOSKİ MEHMET PAŞA CAMİİ ’ni, ESKİ KUYUMCULAR ÇARŞISI ’nı (Bugünkü Turistik Çarşı) gördükten sonra POÇİTEL ’e hareket ediyoruz. STOLATS üzerinden Eski Osmanlı köyünün Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyor; Camii, Han, Hamam, Medrese ve Konakları ‘nın bir zamanki sakinlerini düşünürken yapılarının zamana meydan okuyuşuna hayran kalıyoruz. Ardından TREBİNJE ’ye gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama bölgesi TREBINJE veya MEDJUGORJE olarak değişebilmektedir.


5. Gün:

5. Gün:Trebinje, Dubrovnik, Herceg Novi, Tivat, Kotor, Budva, Sutomore, Bar, Podgorica [-BOSNA-HERSEK-> HIRVATİSTAN-> KARADAĞ-]

Erken saatlerdeki sabah kahvaltısının ardından önce DUBROVNİK 'e ulaşıyoruz. Burada surları, ONOFRİO ÇEŞMELERİ ’ni, STRADUN CADDESİ ’ni, SAAT KULESİ ’ni, DÜK SARAYI ’nı, GUNDULİC ANITI ’nı, DUBROVNİK MERDİVENLERİ ’ni, SV. VLAH ve SV.IGNATİUS KİLİSELERİ ’ni görüp serbest zaman verdikten sonra HERCEG NOVİTİVAT üzerinden UNESCO korumasında olan KOTOR 'a geçiyoruz. KOTOR 'da surları, DOCHEUNTRİPHON MEYDANLARI ‘nı, SAAT KULESİ ’ni, KARAMPANA ’yı da görüp BUDVA 'ya gidiyoruz. Ardından SUTOMORE ve BAR üzerinden PODGORİCA ’ya ulaşarak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Sezon yoğunluğuna bağlı olarak konaklamamız İŞKODRA & PODGORICA & BUDVA ‘da yapılabilmektedir.)


6. Gün:

6. Gün:Podgorica, İşkodra, Lezhe, Prizren, Priştine, Üsküp [-KARADAĞ-> ARNAVUTLUK-> KOSOVA-> MAKEDONYA-]

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra yola çıkıyor ve ARNAVUTLUK ’a giriş yapıyoruz. İŞKODRAve LEZHE üzerinden KOSOVA 'ya yönelirken ARNAVUTLUK ’un güzel görüntülerinin eşliğinde keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Mimari silueti, 5 vakit minarelerinden yükselen ezan sesleri, yol ve dükkân levhalarındaki Türkçe ibareleri ile hemen ilk görüşte Anadolu-Osmanlı kenti intibaını veren PRİZREN'de; SİNAN PAŞA CAMİİMERYEM ANA KİLİSESİHALVETİ TEKKESİMEHMET PAŞA CAMİİ ve HAMAMIAKDERE ve TAŞKÖPRÜ görülecek yerler arasındadır. Ardından başkent ve aynı zamanda üniversitesi ile Kosova'nın eğitim ve kültür merkezi PRİŞTİNE 'ye hareket ediyoruz. Varışa istinaden şehir turumuz başlıyor. Geçmişi 15.asıra kadar giden bu güzel şehirde yapacağımız panoramik turumuzdan sonra 1389 Kosova Muharebesi sonucu Kosova Ovası'nda şehit düşmüş Osmanlı Padişahı I. MURAD HÜDAVENDİGÂR'IN TÜRBESİ ’ni ziyaret ediyor ve ÜSKÜP 'e gidiyoruz. Eski Üsküp ile turumuza başlıyoruz. KALE ‘yi, MUSTAFA PAŞA CAMİİ ’ni, KURŞUNLU HAN, ÇİFTE HAMAMMURAT PAŞA CAMİİKAPAN HAN ’ı görerek Eski Çarşı ‘da alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Sonrasında bu kez yeni ÜSKÜP'ü gezdikten sonra TAŞ KÖPRÜ ‘yü, BÜYÜK İSKENDERII.PHILIP heykelleriyle, VMRO'nun ünlü liderlerinden DAME GRUEVGOTSE DELÇEV HEYKELLERİ ‘ni, ZAFER TAKI’nı, yeni yapılan Neoklasik mimarideki birçok binayı görüp, 1910 yılında Gonca Boyacı adıyla Üsküp'te doğan RAHİBE TERASA ANI EVİ'ni ve anıtını ziyaret edip turumuzu tamamlıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama ÜSKÜP 'teki otelimizde.


7. Gün:

7. Gün:Üsküp, Tetova, St.Naum, Ohrid [-MAKEDONYA-]

Sabah kahvaltımızın ardından KALKANDELEN (TETOVA)’e ulaşarak sanat dünyası için çok önemli bir yapı olan ALACA CAMİİ ’ni ziyaret ettikten sonra OHRİD ’ye ulaşıyor ve ST. NAUM MANASTIRI ’na gidiyoruz. Ardından havanın durumuna göre tekne turuna (Ekstra isteğe bağlı aktivite) başlıyoruz. Turumuz boyunca Işık Kenti OHRİD ’i, ÇAR SAMUEL KALESİ ’ni, TİTO’nun KONUKEVİ ’ni, SV.JOVAN KANEO KİLİSESİ ’ni ve koyunu görerek iskeleye yanaşıyoruz. Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki OHRİD GÖLÜ ’nden izlediğimiz bu güzel ve şirin kenti bu kez yürüyerek gezmeye başlıyoruz. İskeledeki heykel grupları hakkında bilgi aldıktan sonra, Roma Yolu’nun üzerine kurulan; “Safranbolu Evleri” olarak anılan Osmanlı sivil mimarisinin güzel örnekleri arasında OHRİD ’nin sakin ve dingin sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz.  HOLY MOTHER BOLNICHKA KİLİSESİ ’nin yanından geçerek dönemin ünlü yapısı ST. SOPHİA KİLİSESİ ’ne ulaşıyoruz. Ardından yine sokaklar arasında yürüyerek çarşıya gidiyoruz. Alışveriş için alacağımız serbest zamanın sonrasında yıllara meydan okumuş çınar ağacında buluşarak HALVETİ TEKKESİALİ PAŞA CAMİİ ’ni görerek otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız OHRİD ‘deki otelimizde.


8. Gün:

8. Gün:Ohrid, Resne, Manastır, Florina, Selanik [-MAKEDONYA-> YUNANİSTAN]

Sabah kahvaltısının ardından, OHRİD ’e veda ederek ayrılıyoruz. RESNE’nin güzel elma bahçeleri arasında ilerlerken Resne’li Niyazi’yi anıyor ve MANASTIR 'a doğru yol alıyoruz. İlk durağımız Atatürk'ün liseyi okuduğu MANASTIR ASKERİ İDADİSİ oluyor. Ardından ŞİROKE SOKAK boyunca yürüyüş yaparak MANASTIR ’ın ortasındaki havuza ulaşıyoruz. Meydanı süsleyen; SAAT KULESİHEYKELLERİSHAKİYE CAMİİYENİ CAMİÇEŞME ve HAVUZ ’u gördükten sonra Niki sınır kapısına doğru yöneliyoruz. Necati CUMALI’nın da doğum yeri olan FLORİNA’nın içinden geçerek sınırdaki pasaport işlemlerimizden sonra YUNANİSTAN ’a giriş yapıyoruz. Bu kez güzel İzmir’imizin ikizi SELANİK 'te; ATATÜRK EVİ ’ni ziyaret ettikten sonra BEYAZ KULE ’yi, ROTONDA ’yı, SURLARI ve KORDON ‘u görüyor ve akşam yemeğimiz için SELANİK ‘deki TAVERNA ‘ya gidiyoruz. 9 Günlük turumuzun bir veda yemeği şeklinde olacağını düşündüğümüz, doyasıya eğleneceğimiz limitli içkili tavernamızda akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme SELANİK ‘deki otelimizde.


9. Gün:

9. Gün:Selanik, Kavala, İskeçe, Gümülcine, Dedeağaç, İpsala, İzmir [-YUNANİSTAN-> TÜRKİYE-]

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından sonra KAVALA 'da; KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA EVİ’ni, ANITI ’nı ve bugün beş yıldızlı otel olan ve imaret adıyla ünlenen külliyesini görüp İSKEÇE ’ye hareket ediyoruz. Festivaliyle ünlü kentimizde Osmanlı ’nın izlerinin hâkim olduğu sokaklarında bir minik yürüyüşün ardından GÜMÜLCİNE ’ye gidiyoruz. Burada Türkler ’in toplantı yeri Gençler Birliği ’nde demleme çay ve türk kahvesi içtikten sonra DEDEAĞAÇ ’a gidiyoruz. Sembol yapısı Fener’inde hatıra fotoğrafı çektirdikten ülkemize giriş yapmak üzere sınıra gidiyoruz. Yolda vereceğimiz gerekli molaların ardından yorucu ama bir o kadar da doyurucu turumuzu İZMİR ’e ulaşarak sonlandırıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi alınış noktalarına bırakarak bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Bir başka organizasyonumuz da tekrar sizleri ağırlamak dileğiyle… HOŞÇA KALIN!

ÖNEMLİ NOT: Sınır kapısı, feribot ve yol yoğunluğuna bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüs ile Ulaşımlar ve Programdaki Tüm Turlar
 • İzmir’den İzmir’e Tüm Ulaşım ve Transfer Hizmetleri
 • Program’da Belirtilen Tüm Şehir Turları
 • Şehir Turları Esnasında Zorunlu Lokal Rehberlikler
 • Tüm Şehirlerde Konaklama ve Turist Vergileri
 • Oteller ’de 7 GECE Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Oteller ’de 7 Akşam Akşam Yemeği
 • (1 Akşam Makedon Müziği Eşliğinde Alınacak Akşam Yemeği)
 • (1 Akşam Selanik 'de Taverna 'da Canlı Müzik Limitli İçkili Akşam Yemeği)
 • Oteller ‘de 7 Sabah Kahvaltısı
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası (65 Yaş ve Üzeri +15 € Sürprim ücreti ödeyecektir.)

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri, Kale
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Schengen Vize Bedeli (Sigorta + Hizmet Dahil): 120 €
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 €
 • (65 – 80 Yaş 30 € olarak hesaplanır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 18, 25 Ekim

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  18.10.2019499.00
  349.00
  649.00
  499.00
  499.00
  349.00
  0 - 2 Yaş 199.00
  3 - 12 Yaş 349.00
  Taksitler »
  25.10.2019499.00
  349.00
  649.00
  499.00
  499.00
  349.00
  0 - 2 Yaş 199.00
  3 - 12 Yaş 349.00
  Taksitler »

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Vize işlemlerini tamamen kendi takip edecek misafirler için vize desteği & evrak & yolcu listesi & araç bilgisi paylaşılmaz.
  • Alınamayan vize ücreti iade edilmez. Tur ücretinin iadesi ise tur sözleşme maddeleri ile bir bütündür.
  • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir. 
  • Ayrıca çok girişli Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
  • 1 Oda için 3. Kişi ek yatak olabilir, orijinal yatak sözü verilmemektedir.
  • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
  • Turlarımızda çok fazla sınır kapısı geçişi olduğu için programdaki yaşanacak yoğunluk nedeniyle tur programı rehber tarafından revize edilebilmektedir.
  • Turun rehberi ve rehbere ait iletişim bilgisi turdan 1 gün önce SMS ile gönderilmektedir. Bunun haricinde bir bilgilendirme için aranmayacaksınız.
  • Tur otellerimiz Bölge’nin ve sınıfının iyi tesisleridir. Aynı kategori korunmak kaydı oteller değişebilir.
  • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
  • Turlarımız otobüs ile gerçekleştiği için turun çıkışı için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile acentamız turu iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda ödenen ücret ödendiği şekilde iade edilecektir.
  • GENCAYSTAR, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış ve ön görülemeyen sebeplerle güzergâhında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncen sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.
  • Tüm yolcularımızı araca bindikleri noktaya bırakıyoruz. Ayrıca duraklama yapılmamaktadır.
  • Tur programı ESİLA TUR  ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  Otobüs ile Balkanlar Rüyası 9 Gün 9 Ülke (2019) Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Birde Bu Turlara Bakın