Abant - Kartalkaya - Kartepe - Maşukiye - Uludağ Turu

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

KAR, DOĞA ve TERMAL BİR ARADA

Abant'ta Göl Kıyısında ve Bursa'da Termal Otel'de Konaklama Ayrıcalığı Bu Programda ...

 ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-MAŞUKİYE-ULUDAĞ 

BOLU - ABANT GÖLÜ - SAPANCA GÖLÜ - MAŞUKİYE - ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI KÖYÜ DAHİL...

1 Gece; ABANT GÖLÜ KIYISI’nda  5* BÜYÜK ABANT OTELİ Y.P.

1 Gece; BURSA’da  5* BB ÇELİK PALACE THERMAL&SPA OTEL Y.P.

OTELLER KALİTESİ İLE MUHTEŞEM BİR  SÖMESTRE TATİLİ…

1.Tur: 19-22 Ocak         2.Tur22-25  Ocak            3.Tur23 Ocak- 26 Ocak            4.Tur24-27 Ocak

    5.Tur26-29 Ocak        6.Tur29 Ocak-1 Şubat          7.Tur: 30 Ocak-2 Şubat          8.Tur31 Ocak-3  Şubat

  9.Tur7-10  Şubat            10.Tur13-16 Şubat              11.Tur: 14-17 Şubat            12.Tur21 Şubat-24  Şubat 

 13.Tur28 Şubat-3 Mart    14.Tur7 Mart-10 Mart     15.Tur: 14 Mart-17 Mart    16.Tur21 Mart-24 Mart 

(3 Gün-3 Gece)

ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!

Tur Programı

1. Gün:

Akşam saat 19:30 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay Meydanı, Kavşaktaki Pamukkale Yazıhane Önü) 19:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 20:05 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 20:30 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 20:35 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’ nden (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü)  21:00 BORNOVA (Kampus Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. BALIKESİR, BURSA, KOCAELİ, SAKARYA güzergâhını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından BOLU’ ya varıyoruz. BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında, Ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Kartalkaya’ da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’ da bulunan otellerin Cafe ve Restaurantlarında kar manzarası eşliğinde burada bulunmanın keyfini yaşayabilirler. Ardından, eşsiz güzellikteki, ABANT GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bu güzellikler içerisinde 5* BÜYÜK ABANT OTEL’ine yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. www.buyukabantoteli.com


2. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi`nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan  bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizde tamamlayarak,  tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi âşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen âşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisinde, Alabalık tesislerinde alacağımız (ekstra) öğle yemeğimizin ardından,  BURSA’ ya hareket ediyoruz. Bursa’ da 5* BB ÇELİK PALACE THERMAL&SPA OTEL’ imize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, bu lüks otelimizin bir süre daha termal sularından faydalanarak, keyfini sürdükten sonra,  ULUDAĞ ’a hareket ediyoruz. Uludağ’ da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Uludağ’ dan ayrılırken yolumuzun üstünde, İNKAYA(TARİHİ ÇINAR) olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Dönüş güzergâhımızda, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü.  Kış mevsiminde gölün etrafında dolaşanlar benzersiz manzaralarla karşılaşıyor. Özellikle kış aylarında güneşin batışı muhteşem… Göl kıyısında konaklayan kuşlar da gölün başka bir güzelliği…Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra, SUSURLUK-BALIKESİR üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka ESİLA TUR organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 •  Abant Gölü Kıyısı’nda 5* Büyük Abant Otel’de
 •  Bursa’da 5* Çelik Palace Thermal&Spa Otel'de
 •  Rehberlik
 •  Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 •  Araç içi ikramlar
 •  Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi
 •  Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri
 •  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 •  Otellerde Belirlenen Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Üçkuyular (Pamukkale Yazıhane Önü) (19:30)
 • Konak (Sabancı Kültür Merkezi Önü) (19:45)
 • Lozan (Atatürk Lisesi Karşısı) (20:05)
 • Karşıyaka (Anıt) (20:30)
 • Karşıyaka (Yunuslar) (20:31)
 • Karşıyaka (Bostanlı İskele) (20:35)
 • Bornova (Ege Kampüs Önü Girişi) (21:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

 • » Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan, seyahat esnasında yapacak olduğunuz alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili doğabilecek şikâyetlerden ESİLA TUR kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
 • » Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • » Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
 • Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ESİLA TUR da saklıdır.Turun iptali durumunda ESİLA TUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
 • » ESİLA TUR gerekli gördüğü takdirde, otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


Abant - Kartalkaya - Kartepe - Maşukiye - Uludağ Turu Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Birde Bu Turlara Bakın