BATI KARADENİZ TURLARI (Klasik) Sezon Boyunca

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

2018 SEZON BOYUNCA ve BAYRAMLAR 3 GÜN-3 GECE

 KLASİK 

   BATI KARADENİZ TURU   

5* DEDAMAN  OTEL’DE Y.P. KONAKLAMA (Zonguldak’ta)

 BOLU-ABANT GÖLÜ-MENGEN-YEDİGÖLLER-DEVREK-AMASRA -SAFRANBOLU-YENİCE ORMANLARI-ZONGULDAK- EREĞLİ-CEHENNEM AĞZI MAĞARASI-AKÇAKOCA-DÜZCE-MAŞUKİYE

 

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI !!!

HER TARİHTE SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR…KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA
FİYATLAR KADEMELİ ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR...

 

 

 

Tur Programı


 

1.Gün: İzmir - Bolu - Abant Gölü – Yedi Göller – Devrek - Zonguldak


Akşam: 19.45 Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu Önü), 20.00 Konak (Sabancı Kültür M. Önü), 20.30 Karşıyaka Anıt ,20.40 Bostanlı iskele, 21.00 Bornova E.Ü.H acil önü olmak üzere önceden belirlenen noktalarda misafirlerimizi karşıladıktan sonra, Batı Karadeniz’in cennet doğasına doğru yola çıkıyoruz. 

1.GÜN
Sabah: Balıkesir, Bursa, Sakarya güzergahından sabahın erken saatlerinde Bolu’ya ulaşıyoruz. Bolu yakınlarında alacağımız ekstra kahvaltının ardından, kısa bir yolculukla manzarasına doyamayacağınız “Abant Gölü”ne varıyoruz. Göl çevresini keşfederken arşivimize harika fotoğraflar ekleyeceğiz. Abant’tan ayrılıp Mengen’e doğru yola çıkıyoruz. Mengen’de bizi “Yedi Göller Milli Parkı”na götürecek minibüslere biniyoruz. İndiğimizde ciğerlerimizi temiz havayla dolduran bir yürüyüş ile Serin Göl, Büyük Göl, Derin Göl, Kuru Göl, Nazlı Göl, İnce Göl ve Sazlı Göl’ü sırasıyla görüyoruz. Ayrıca Gülen Kayalar, Dilek Çeşmesi ve Şelale de rotamız üzerinde göreceğimiz güzellikler arasında. Göl kenarında yapacağımız pikniğin ardından bölgeden ayrılıyoruz. “Devrek” şehir merkezinde kızılcık ağacından yapılan dünyaca ünlü bastonların satıldığı çarşıda bir alışveriş molası veriyoruz. Bu güzel günün sonunda Zonguldak’taki 5* Dedaman OTEL’e Hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.


2.Gün: Amasra – Safranbolu - Zonguldak

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’ ya giderek turumuza devam ediyoruz. Bu şirin, sahil kasabasında, ANADOLU’  da ki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı’nı) geziyoruz ve BAKACAK TEPESİ’ nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizi tamamlayarak, Amasra’ nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip oluyoruz. Sonrasında, müze kent SAFRANBOLU’ ya geçiyoruz. SAFRANBOLU’ da göreceğimiz yerler; HIDIRLIK TEPESİ, KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU, ARASTA… Serbest zaman ve esnasında, lokum alışverişi yapma imkânı buluyoruz. Daha sonra,  KARABÜK üzerinden YENİCE ORMANLARI’ nın dünyada ender bölgelerde görülebilecek bir çoğu anıtsal boy ve kalınlığa ulaşmış, adeta bir ağaç müzesini andıran rengârenk ağaç türlerini keyifle seyrederek, ZONGULDAK’ ta ki Dedaman otelimize yerleşiyoruz

3.Gün: Karadeniz Ereğli – Maşukiye - İzmir


Sabah kahvaltımızı erken saatlerde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. KARADENİZ EREĞLİSİ’ ne ulaşıyoruz. EREĞLİ’ de tarihi çınar ağaçlarının altında vereceğimiz molanın ardından, Yunan Mitolojisinde Herkül` ün 12 görevinden birinin geçtiği rivayet edilen, Hristiyanlığın ilk dönemlerinde gizli ibadet yeri olarak kullanılan Ayazma Vadisi olarak ta bilinen 3 adet mağaranın bulunduğu CEHENNEM AĞZI MAĞARASI’ nı ziyaret ediyoruz. Buradan, AKÇAKOCA’ ya hareket ediyoruz. Mavi bayraklı plajları, kıyıdan dağlara kadar uzanan yemyeşil bitki örtüsüne sahip olan bu yöremizde, Çınar Caddesini, farklı mimari tarzdaki AKÇAKOCA CAMİİ’ ni ve KONURALP BEY HEYKELİ’ ni görerek, fotoğraf molası veriyoruz. DÜZCE’ yi takiben, KARTEPE’ nin eteklerinde bulunan, tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz.  Maşukiye’ nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen âşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten Maşukiye’ de, KARTEPE eteklerinde, rehberimiz eşliğinde kısa yürüyüşler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçların altında, suların şırıltısı ve kuşların cıvıltısı arasında, doğanın muhteşem görüntüsünü gözlemliyoruz Burası Karadenizin tüm yeşilliğini içinde barındıran ve de Türkiye’ nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Adeta kendinizi cennet bahçesinde gibi hissedeceğiniz bu ortamda, fotoğraf ve çay molaları veriyoruz. Ardından, BURSA-BALIKESİR üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka ESİLA TUR seyahatinde buluşmak dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


 


 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Lüks otobüs ile ulaşım
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
* Esila Tur Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
* Seyahat Sigortası
* Araç içi İkramlar 
* ZONGULDAK’ ta 2 Gece: 5* DEDAMAN OTEL Y.P.
* Otelde alınacak sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yolda alınacak sabah kahvaltısı
* Öğle yemekleri
* Müze ve ören yeri girişleri
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
* Yedigöller Minibüs ücretleri
* Kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu Önü) (19:45)
  • Konak (Sabancı Kültür Merkezi Önü) (20:00)
  • Karşıyaka (Anıt) (20:30)
  • Karşıyaka (Bostanlı İskele) (20:40)
  • Bornova (E.Ü.H Acil Önü) (21:00)
Tur Hareket Tarihleri: 26 Eylül • 10, 26 Ekim

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.09.2019659.00 TL779.00 TL 659.00 TL0 - 6 Yaş 299.00 TL
7 - 12 Yaş 499.00 TL
Taksitler »
10.10.2019659.00 TL779.00 TL 659.00 TL0 - 6 Yaş 299.00 TL
7 - 12 Yaş 499.00 TL
Taksitler »
26.10.2019659.00 TL779.00 TL 659.00 TL0 - 6 Yaş 299.00 TL
7 - 12 Yaş 499.00 TL
Taksitler »

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 19 - 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ESİLA TUR’da saklıdır.Turun iptali durumunda ESİLA TUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» Otel, akşam yemeğini, yoğunluk durumuna göre Set Menü veya Açık Büfe olarak verecektir.


İptal Şartları

İptal iade şartları Esila Tur kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.


Vize Bilgileri


Yorumlar


BATI KARADENİZ TURLARI (Klasik) Sezon Boyunca Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Birde Bu Turlara Bakın