ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURLARI

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

BEYPAZARI’NDA KONAKLAMA AYRICALIĞI BU PROGRAMDA …

 ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURLARI 

1 Gece; Eskişehir’ in En Güzel Otellerinden biri olan 4* EN KARACA OTEL’ de Konaklama  ve 
1 Gece; Beypazarı’ nın En Güzel Oteli SELAM OTEL’ de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’nda BAĞ EVİ’nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzik Eğlence Fiyata Dahil…

 

(3 Gün-2 Gece)

Tur Programı


1. Gün:

Sabah 06:00 Bostanlı İskele, 06:10 Karşıyaka (Anıt),  06:30 Üçyol (Pizza-Pizza Önü), 06:45 Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu Önü) , 07:20 Bornova (E.Ü.H) başta olmak üzere,önceden belirlenen noktalarda misafirlerimizi karşıladıktan sonra rotamızı Türk Dünyası Kültür Başkenti ve UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Başkentliği unvanlarını taşımakta olan,son dönemlerin popüler şehri Eskişehir'e doğru çeviriyoruz.Turgutlu'da vereceğimiz kahvaltı molası ardından Kula-Uşak-Kütahya güzergahı üzerinde ilerliyoruz.Çini ve porselenleriyle dünya capında bir üne sahip ve Evliya Çelebi’nin doğduğu yer olan Kütahya'ya ulaşıyoruz. Çiniciler Çarşısı'ndaki alışveriş ve öğle yemeği molamız sonrasında yola devam ederek güzel şehir Eskişehir'e ulaşıyoruz.Kentteki ilk durağımız,Sazova Parkı olarak bilinen adeta bir Harikalar Diyarı olan Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı.Yaklaşık 400 bin metrekarelik bir alana sahip park, içerisinde restaurant ve kahve evleri,Masal Şatosu,Uzay Evi,Sualtı Dünyası,Amfi Tiyatro,Bilim Deney Merkezi,Korsan Gemisi,gezi ve oyun alanları barındırıyor.Parka giriş ücretli değil. Ancak parkta yer alan yerlere girmek ücretli. Fakat ücret oldukça küçük ve adeta temsili.Bu eğlenceli ve keyifli park gezimizin ardından otelimize yerleşerek akşam yemeğimizi alıyoruz.Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz ile birlikte şehir merkezine gidiyoruz.

2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ŞELALE PARK’ a hareket ediyoruz. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, sabah kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir’ i gezmeye devam ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Türkiye’ nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi KURŞUNLU KÜLLİYESİNİ geziyoruz. Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’ in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’ nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, Eskişehir’ in akciğeri olan, KENT PARK’ a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI’ na hareket ediyoruz. Önce,BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz.  Buradan, Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur BAĞEVİ’ nde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle canlı müzik eşliğinde alıyoruz.Konaklama  3*SELAM OTEL 

 

3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı Mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’ nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİ, İNCİRLİ CAMİİ, TAŞMEKTEP’ i görüp, şehrin tüm güzelliğini yansıtan HIDIRLIK TEPESİ’ nde, etrafı fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Ardından, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici olan, İNÖZÜ VADİSİ’ ne gidiyoruz. Bu güzel vadiyi seyrederek, BEYPAZARI’ na veda ediyoruz. . POLATLI-AFYON-UŞAK güzergâhından,  geçireceğimiz güzel bir gezinin ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa molalardan sonra, akşam geç saatlerde İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka Esila Tur seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 

» Beypazarı’nda Bağ Evin’ de Canlı Müzik Eşliğinde 1 akşam yemeği

» Beypazarı’nda Selam Otel’ de O.K. konaklama ( 1 Gece)

» Eskişehir’de 4* En Otel’de Y.P. Konaklama ( 1 Gece)

» Sigorta

» Esila Tur Güvencesi 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Porsuk Çayında Gondol Gezisi

» Yolda alınacak sabah kahvaltısı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Karşıyaka (Bostanlı İskele) (06:00)
  • Karşıyaka (Anıt) (06:10)
  • Üçyol (Pizza-Pizza Önü) (06:30)
  • Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu Önü) (06:45)
  • Bornova (E.Ü.H Acil Önü) (07:20)
Tur Hareket Tarihleri: 27 Eylül • 25 Ekim

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
27.09.2019619.00 TL
569.00 TL
789.00 TL
739.00 TL
619.00 TL
569.00 TL
0 - 6 Yaş 220.00 TL
7 - 12 Yaş 399.00 TL
Taksitler »
25.10.2019619.00 TL
569.00 TL
789.00 TL
739.00 TL
619.00 TL
569.00 TL
0 - 6 Yaş 220.00 TL
7 - 12 Yaş 399.00 TL
Taksitler »

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentemiz sorumlu değildir.
*Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
*Otelle anlaşmamız standart odalar üzerindendir,manzaralı oda,suit ve aile odası sözü verilmemektedir.Bu istekler ve talepler otel insiyatifindedir.
*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
*Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.31 veya 46 kişilik turizm belgeli araçlarla gerçekleştirilir.
*Tur iptali yeterli katılım sağlanmadığında 3 gün önceden haber vermek kaydıyla ESİLA TURİZM tarafından bilgi verilerek iptal edilir.


İptal Şartları

İptal ve iade ESİLA TURİZM'in haklarında saklıdır.Erken rezervasyon ve Promosyonlu turlarımızda kesinlikle İptal ve degişiklik yapılmamaktadır.


Vize Bilgileri


Yorumlar


ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURLARI Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Birde Bu Turlara Bakın