BURSA-ESKİŞEHİR TURU ( Bayrama Özel)

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

BAYRAMA ÖZEL  

 BURSA-ESKİŞEHİR TURU 

Bölgenin En Güzel Otellerinde Konaklama Ayrıcalığı ile…

Bursa’ da 4*Anatolia OTEL Y.P. TERMAL KEYFİ
Eskişehir’ de 4* EN KARACA OTEL Y.P.

( 3 GÜN – 2 GECE ) Gündüz Çıkışlı

GÖLYAZI KÖYÜ - ULUBAT GÖLÜ - BURSA - CUMALIKIZIK KÖYÜ - ESKİŞEHİR - KÜTAHYA ÇİNİ ÇARŞISI

Tur Programı


1. Gün: 
Sabah, saat 06:00 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü), 06:15 ÜÇYOL  (Pamukkale Yazıhane Önü), 06:30 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 06:50 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 06:55 KARŞIYAKA BOSTANLI VAPUR İSKELESİ (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü), 07:20 BORNOVA (Ege Acil Önü)’ nden siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne doğru yol alıyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUBAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda öğle yemeğimizi aldıktan sonra, Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmış, evliyalar ve türbeler şehri BURSA' ya varıyoruz. ULU CAMİİ, ORHAN GAZİ, OSMAN GAZİ TÜRBESİ ziyaret ederek, SAAT KULESİ’ ni, ve Bursa KALESİ’ nin SUR DUVARLARI’ nı da panoramik görme şansına sahip olacağız. TOPHANE’ de,  BURSA’ nın muhteşem manzarası eşliğinde, keyifle akşam çaylarımızı yudumluyoruz. Tarihi KOZAHAN' ı (İpekçiler Çarşısı) geziyoruz ve Bursa’da 4* ANATOLİA HOTEL &SPA Otelimize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2. Gün: 

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Uludağ eteklerindeki meşhur Kızık Köylerinden biri olan CUMALIKIZIK Köyü’ ne doğru turumuza devam ediyoruz. CUMALIKIZIK, Osmanlı kır mimarisinin örneklerini Türkiye’ de en iyi yaşatan köydür. Köyün en büyük özelliği ve güzelliği tarihi evleridir. Sokaklarında hayranlıkla gezerken birçok çeşme, ahşap bezemeli camii, kubbeli bir hamam göreceksiniz. Tarihi evleri gördükten sonra, köy içinde serbest zaman veriyoruz. Köylü hanımlardan yöresel ürünler alma imkânına sahip olacaksınız. Bu güzel ortamdan ayrılarak, İNEGÖL güzergâhından ESKİŞEHİR’ e hareket ediyoruz. Eskişehir’ de önce, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ ni keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz.Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi  KURŞUNLU KÜLLİYESİNİ geziyoruz. ATLIHAN’ da alacağımız serbest zamanda, ESKİŞEHİR’ in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. Akşamüzeri Eskişehir’ in en güzel otellerinden biri olan 4* EN KARACA  OTEL’ e yerleşiyoruz. Yemekten sonra, isteyen konuklarımız, kendi imkânlarıyla, bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için, HALLER GENÇLİK MERKEZİ’ ne ve BARLAR SOKAĞI’ na gidip gönüllerince eğlenebilirler. Konaklama otelimizde.3. Gün: 

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Eskişehir’ in akciğeri olan, KENT PARK’ a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ ı geziyoruz. Turumuzun devamında, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’ nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’ yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’ nu görüyoruz. Sonrasında, ESKİŞEHİR’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’ nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Güzel bir gezinin ardından, geri dönüş güzergâhımızda, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA’ ya uğruyoruz. Panoramik şehir turu yaparak, ÇİNİ ÇARŞISI’ na gidiyoruz. Burada hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Unutamayacağımız güzel anılarımızla, uygun molalarla, akşam saatlerinde İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka ESİLA TUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
» Çevre Gezileri ve İkramlar
» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri  
» Sigorta
» BURSA’ da 4*Anatalio Otel’ de ( 1 Gece) Y.P. Konaklama
» ESKİŞEHİR’ de 4* En Karaca Otel’ de ( 1 Gece) Y.P. Konaklama
» Esila Tur Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
» Öğle Yemekleri
» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
» Porsuk Çayında Gondol Gezisi
» Otelde belirlenen ekstralar. Yemeklerde alınan içecekler.
 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  » Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
  » Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  » Otel doluluk durumuna göre, Açık Büfe veya Set Menü akşam yemeği verecektir. 
  » Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  » Turlarımız talepler doğrultusunda 27, 31,46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.
  » Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ESİLA TUR da saklıdır.Turun iptali durumunda ESİLA  TUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  BURSA-ESKİŞEHİR TURU ( Bayrama Özel) Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Birde Bu Turlara Bakın