AVŞA ADASI & ERDEK TURU

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

 AVŞA ADASI & ERDEK TURLARI 

MUDANYA-ULUABAT GÖLÜ-GÖLYAZI-BANDIRMA-ERDEK-AVŞA ADASI-MANYAS KUŞ CENNETİ-CUNDA-ŞEYTAN SOFRASI

4*EKEN HOTEL’ DE Y.P. Konaklama ( Bandırma' da )

 

Tur Programı


1. Gün:

Sabah saat 06:15 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü), 06:30 ÜÇYOL (Pamukkale Yazahane Önü), 06:45 LOZAN MEYDANI [Fuar Kapısı Önü], 07:10 KARŞIYAKA (ANIT-YUNUSLAR), 07:15 BOSTANLI İSKELESİ, 07:35 BORNOVA KAMPÜS ÖNÜ’ nden siz değerli misafirlerimizi alarak, yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, Türk-Yunan Savaşı’ nın son bulduğu MUDANYA ANLAŞMASI ile adı özdeşleşen MUDANYA’ ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ ni geziyoruz. Mudanya’ da restore edilen tarihi binalarını ve 19.yy Osmanlı konaklarını görüp, sahilde yürüyüş ve fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Ardından,  ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUBAT GÖLÜkenarında, göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz... Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz.Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra,  BANDIRMA’ ya hareket ediyoruz. Bandırma merkezde Âşıklar Köprüsünde fotoğraflarımızı çektirip, Bandırma’ da 4*EKEN HOTEL e yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrasında isteyen konuklarımız Bandırma’ nın sahilinde yürüyüş ve kahve keyfi yapabilirler…

 

2. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, ERDEK merkezine gidiyoruz. Limanda alacağımız serbest zamanın ardından feribotla, PAŞA LİMANI ADASI’ nı görerek, güzel manzaralar eşliğinde  AVŞA ADASI’ na ulaşıyoruz. Güzellikte birbiriyle yarışan sakin koyları, altın sarısı kumsalları, Ada ruhunu koruyan huzurlu atmosferi, mavisi, yeşili ile MARMARA’ nın gözde tatil merkezi olan adayı tanımak için rehberimiz eliğinde kısa bir tur yapıyoruz. Bu esnada şarapları ile ünlü bu beldemizde alışveriş yapma imkânımız da olacak… Daha sonra pırıl pırıl plajlarından yararlanmak için serbest zaman alıyoruz. Akşamüzeri feribotla ERDEK‘ e geri dönüyoruz ve kısa bir yolculuk sonrası tekrar  HOTEL’ imize geliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3. Gün:

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra,  deniz kokusu ve martı sesleri arasında güne başlayarak, Bandırma’ nın simgesi AŞK KÖPRÜSÜ’ nde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından, Türkiye’ nin en önemli kuş cennetlerinin başında gelen MANYAS KUŞ CENNETİ Milli Parkına hareket ediyoruz. Burada yürüyüşlerimiz esnasında hayranlıkla izleyeceğimiz birbirinden ilginç kuşları fotoğraflarımıza ekliyor ve keyifli anlar geçiriyoruz. Turumuzun devamında AYVALIK’ a doğru yol alıyoruz.  Önce  evleri, sokakları, tarihi dokusu ile büyüleyici bir yer olan  CUNDA ADASI’na geçiyoruz. Bu şirin beldede TAKSİYARHİS KİLİSESİ’ nin, müzeye dönüştürülmüş yeni halini görüyor sokaklarında, sahilinde gezintiler yapıyoruz. TAŞ KAHVE’ de çaylarımızı yudumladıktan sonra,  ŞEYTAN SOFRASI’ nda muhteşem manzarayı seyredip geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka Esila Tur seyahatinde  buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» 4*EKEN  HOTEL’ DE Y.P. (Bandırma’da) KONAKLAMA 2 GECE

» LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

» PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

» SEYAHAT SİGORTASI GÜVENCE PAKETİ

 
 
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

» MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

» OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER

» ÖĞLE YEMEKLERİ

» YOLDA ALINACAK YİYECEK ve İÇECEKLER

» FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ (Erdek-Avşa)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Üçkuyular (Opet Benzin İstasyonu Önü) (06:15)
  • Üçyol (Pamukkale Yazahane Önü) (06:30)
  • Lozan (Fuar Kapısı Önü) (06:45)
  • Karşıyaka (Anıt) (07:10)
  • Karşıyaka (Yunuslar) (07:11)
  • Karşıyaka (Bostanlı İskele) (07:15)
  • Bornova (Ege Kampüs Önü Girişi) (07:35)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 19 - 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ESİLA TUR’da saklıdır.Turun iptali durumunda ESİLA TUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» Otel, akşam yemeğini, yoğunluk durumuna göre Set Menü veya Açık Büfe olarak verecektir.

İptal Şartları

 
İptal iade hakları ESİLA TURİZM'in haklarında saklıdır.Erken rezervasyon ve Promosyonlu turlarımızda kesinlikle İptal ve degişiklik yapılmamaktadır.

Vize Bilgileri


Yorumlar


AVŞA ADASI & ERDEK TURU Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Birde Bu Turlara Bakın