Uçakla Butik Kars Turları

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

       

 KARLAR ALTINDA KARS 

Ortaçağın görkemli yerleşimlerinden ANİ,  bir kış masalı ÇILDIR GÖLÜ,

Kaz Eti Menülü KAFKAS GECESİ EĞLENCESİ ve SARIKAMIŞ ile Muhteşem Bir Gezi Sizleri Bekliyor 

ERZURUM & SARIKAMIŞ DÂHİL PROGRAM

Sarıkamış Şehitliği & Sarıkamış Kayak Merkezi’nde Serbest Zaman
Kars, Ani Harabeler, Çıldır Gölü, Kızak Keyfi, Kars ’da Kafkas Gecesi

TUR TARİHLERİMİZ

7-9 Aralık 2018 / 14-16 Aralık 2018 / 21-23 Aralık 2018 / 4-6 Ocak 2019

11-13 Ocak 2019 / 18-20 Ocak 2019 / 08-10 Şubat 2019

22-24 Şubat 2019 / 8-10 Mart 2019 / 15-17 Mart 2019 

( 3 GÜN 2 GECE )

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI!!!

SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA

NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR...

Tur Programı

1. Gün: İZMİR - KARS UÇUSU - SARIKAMIŞ ŞEHİTLİĞİ - SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ - KARS

Sabah Erken Saat: 05.45 ’da İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI İç hatlar terminalinde oluyor ve uçuş işlemlerimiz için SUNEXPRESS HAVA YOLLARI check in kontuarına gidiyoruz. TC Kimliklerimiz ile birlikte check-in bagaj işlemlerini tamamlayarak İzmir’den XQ9114 sefer sayılı saat: 07.45 uçağı ile KARS ‘a uçuyoruz. 2,5 saate yakın süren uçuş sonrasında, KARS ’a iniyoruz. Bizi bekleyen aracımıza rehberimiz yönlendirmesi ile yerleşiyor ve SARIKAMIŞ ‘a doğru yola çıkıyoruz. SARIKAMIŞ ’a ulaşıyor ve yakın tarihimizin önemli kahramanlık destanın geçtiği Allahüekber Dağların da bulunan 90 bin şehit verdiğimiz SARIKAMIŞ ŞEHİTLİĞİ ‘ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ ‘nde serbest zaman veriyoruz. Kafelerde beyaz kış görüntüleri ve kayak manzaralarında vaktimizi değerlendiriyoruz. Aracımıza yerleştikten sonra KARS ‘a doğru yol alıyor ve KARS şehir merkezine ulaşıyoruz. Hem doğulu hem batılı özellikleriyle çevresindeki Erzurum, Ağrı, Iğdır gibi illerden kültürel anlamda çok farklı, kıpır kıpır, sokakları hayat dolu bir şehir olan, 1877 yılından sonraki 40 yıl boyunca Rus işgalindeyken yeniden kurulan, Baltık mimarisinin ülkemizde en iyi izlenebileceği merkezlerden birisi olan KARS ’da turumuza başlıyoruz. Birbirini 90 derecelik açıyla kesen sokaklar, cepheleri süslü, kesme taş binaları ile KARS `ı çok sevecek ve KARS sokaklarında fotoğraf çekilmeye doyamayacaksınız. Rehberimizin eşliğinde KAFKAS CEPHESİ HARP TARİHİ MÜZESİ ‘ni geziyor ve tarihteki birçok sahneyi günümüzde anıyoruz. KARS Şehir turumuzda; KARS MÜZESİ, FETHİYE CAMİİ (ALEKSANDER NEVSKY KATEDRALİ), TAŞ KÖPRÜ, EVLİYA CAMİİ, HARAKANİ TURBESİ, MAZLUM AĞA HAMAMI, NAMIK KEMAL EVİ, GAZİ MUHTAR PAŞA KONAĞI, KONSERVATUAR BİNASI, KARS SAĞLIK İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI, RUS KONSERVE FABRİKASI, ESKİ VALİ KONAĞI BİNASI, DEFTERDARLIK BİNASI gibi yapıları görme imkânı elde ediyoruz. Sonrasında Kars şehir merkezine bir kartal yuvası gibi tepeden bakan KARS KALESİ, Katedral diye de bilinen 12 HAVARİLER KİLİSESİ gezilerini yaptıktan sonra serbest zamanda şehir sokaklarında dolaşabilirsiniz. KARS ‘a gelmişken KARS BALI, KARS GRAVYERİ ve KARS ‘a özgür YÖRESEL ÜRÜNLER alışverişi yapma imkânı buluyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama KARS ‘daki otelimizde.


2. Gün: KARS - ANİ HARABELER - ÇILDIR GÖLÜ - KIZAK KEYFİ - KARS KAFKAS GECESİ

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, ilk olarak tam Ermenistan sınırında yer alan ANİ HARABELERİ `ne gidiyoruz. 1000 yıl öncesinin bölgenin en büyük, en zengin şehri olan ANİ ’de; SURLARI, KAPILARI, RESİMLİ KİLİSE, TİGRAN HONEST KİLİSESİ, EBUL EL MENUÇEHR CAMİSİ, İPEKYOLU KÖPRÜSÜ gibi eserleri görerek 2 ülke arasında sınırı oluşturan Arpaçay`a tepeden bakarak bu unutulmaz geziyi tamamlayacağız. Turumuzun sonrasında ÇILDIR GÖLÜ ‘ne hareket ediyor olacağız. ÇILDIR GÖLÜ Kış mevsiminde buz tutmaktadır, şansımız var ise buzlu görüntülerine şahit olacağız. (Ekstra) Dileyenler kızak yapma imkânı bulurken, dileyen konuklarımız Öğle Yemeği’nde balık yeme imkanına sahip olacaklar. Onlarca hikâyeye konu olan ÇILDIR GÖLÜ‘nde kendimizi fotoğraf çekmekten alıkoyamayacağız. Rehberimizin belirleyeceği ve hava şartları müsaitliğine göre buradan ayrılıp KARS merkeze ulaşacağız. Otelimize transfer oluyor ve hazırlanıyoruz. Çünkü tüm misafirlerimiz ile birlikte (Ekstra) KAFKAS GECESİ ‘ne gidiyoruz. Geleneksel menüsü ile bizleri hayran bırakacak (Çorba, Turşu, Salata, Kaz Eti, Hangel, Kavurma, Sarma, Kete, Çay ve ikramlar) canlı müzik ile unutulmaz bir akşam yaşayacağız. Geceleme KARS ‘daki otelimizde.


3. Gün: KARS - ERZURUM - ERZURUM ŞEHİR TURU - ERZURUM İZMİR UÇUŞU - İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. KARS ’a veda ediyor, Doğu Anadolu`nun en büyük şehirlerinden ve aynı zamanda 1900 m. yüksekliğiyle ülkemizin en yüksekteki şehir merkezi ve eski eserlerinin neredeyse tamamı, volkanik, bazaltik kara taştan olan, ERZURUM ‘a doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. İlk durağımız Cumhuriyete giden yolda ERZURUM KONGRESİ ’ne ev sahipliği yapan KONGRE BİNASI ‘nı görmek oluyor. Ardından çok daha eskilere gidip Kırlangıç Kubbeli ULU CAMİİ ’yi ve ERZURUM ’un sembolü haline gelen; usta ile çırağın söylencesine konu olan ÇIFTE MINARELİ MEDRESE ’yi görüyoruz. Şehrim görkemli yapılarından ÜÇ KÜMBETLER ’i de gördükten sonra, ERZURUM HAVALİMANI ‘na transfer oluyoruz. Gerekli bagaj ve check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve SUNEXPRESS HAVA YOLLARI ‘na ait XQ9295 sefer sayılı Saat: 12.30 ‘da uçuş ile İZMİR uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuk sonrasında İZMİR ‘e iniyor ve vedalaşıyoruz. Eşi benzeri bulunmayan bu Anadolu Toprakları ‘nda yeniden birlikte keşfetmek ve yolumuzun kesişmesi dileğiyle.Bir başka ESİLA TUR seyahatinde tekrar görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 2 gece yarım pansiyon otel konaklaması ( 2 Akşam Yemeği, 2 Sabah Kahvaltısı)
 • Sun express Hava Yolları gidiş dönüş uçak bileti 
 • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri
 • Son model  araçlar ile ulaşım 
 • Esila tur otobüs içi ikram ve hizmetleri 
 • Tursab zorunlu seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • MÜZE ÖREN YERİ, MİLLİ PARK TÜM GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • OTELDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER
 •  ÖĞLE YEMEKLERİ
 • ÇILDIR GÖLÜ ATLI KIZAK GEZİSİ (Hava Şartlarına Bağlı)
 • 1 Akşam Yemeği + Kars Kaz Evinde Kafkas Oyunları Eşliğinde, Kaz Eti Menülü Kafkas Gecesi Eğlencesi Eşliğinde Akşam Yemeği

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali (05:45)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

 •  Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz  eşyalarınızı araçlarda     bırakmayınız.
 •  Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 •  Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
 •  Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
 •  Turlarımız talepler doğrultusunda 19 - 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
 •  Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ESİLA TUR’da saklıdır.Turun iptali durumunda ESİLA TUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
 •  Otel, akşam yemeğini, yoğunluk durumuna göre Set Menü veya Açık Büfe olarak verecektir.

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


Uçakla Butik Kars Turları Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu: