KUZEY AVRUPA TURU

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

KUZEY AVRUPA TURU

*TÜM EKSTRA TURLAR FiYATA DAHİL*

 12 Gün 9 Ülke 15 Şehir

 Norveç Fiyortlarında Gemi Yolculuğu

 10 Gece Konaklama (2 Kişilik Odalarda)

THY ile Vilnius Uçuşlu & 10 Gece Konaklama

Tur Programı


 SEYAHAT ÖNCESİ

İZMİR den İstanbul Atatürk havalimanına haraket  ve  Dış Hatları Terminali’nde buluşma. Sizleri karşılayacak olan Avrupa Rüyası Ve Esila Tur yol danışmanlarının seyahat öncesi sizlere son bilgileri vermesi ve rehberiniz ile tanışma. Bavulların uçağa teslim edilmesi ve pasaport & vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi. Ardından Türk Hava Yolları’nın İstanbul – Vilnius uçağına binilmesi. Seyahatin başlaması.

 1. GÜN VİLNİUS - RİGA

Vilnius’a varışımızın ardından pasaport & vize işlemlerinin yapılması. Ardından Riga’ya hareket. Şehre varışın ardından tur rehberiniz eşliğinde panoramik şehir turu ve serbest zaman. Riga’da Özgürlük Anıtı, Üç Kardeşler, Kedi Evi, Siyah Kafalıların Evi görülecek yerler arasında. Serbest zamanın ardından toplanma ve otele transfer. Geceleme Riga otelimizde.

 2. GÜN TALLİNN

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Tallinn’e hareket. Varışın ardından Tallinn şehir turu. En iyi korunmuş Ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehir turumuzda, UNESCO’nun “Dünya Mirası” olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan Vanalinn, Alexander Nevsky Katedrali, Tallinn Surları görülecek yerler arasında. Şehir turunun bitiminde serbest zaman ve ardından otele transfer. Geceleme Tallinn otelimizde.

 3. GÜN HELSİNKİ

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Tallinn – Helsinki feribotu ile Helsinki ye hareket. Helsinki’ye varış. Tur rehberiniz eşliğinde panoramik şehir turu. Helsinki’de görülecek yerlerde arasında Helsinki Katedrali, Market Square, Uspenski Katedrali, Senato Meydanı yer alıyor. Şehir turu ve serbest zamanın ardından Stockholm’e gitmek için Helsinki – Stockholm gemisine biniyoruz. Konaklama yapacağımız kamaralarımıza yerleşme. Gece konaklama Helsinki – Stockholm gemisinde.

 4. GÜN STOCKHOLM

Sabah kahvaltının ardından Stockholm’e varış. Varışımızı takiben panoramik olarak yapılacak şehir turumuzda; Gamla Stan Adası, Kraliyet Sarayı, Tiyatro Binası görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından serbest zaman. Serbest zamanın ardından toplanma ve Oslo’ya gece yolculuğu.

 5. GÜN OSLO

Oslo’ya varış ve ardından tur rehberiniz eşliğinde panoramik Oslo şehir turu. Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Karl Johans Caddesi, Vigeland Parkı görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından serbest zaman ve otele transfer. Geceleme Oslo otelimizde.

 6. GÜN FLAM BÖLGESİ - BERGEN

Kahvaltının ardından Flam Bölgesi’ne hareket. Varışın ardından Flam’da doğa ve fotoğraf molası. İlkokulda çocukların resim derslerinde hayali olarak resmini çizdiği dağlarının arasında akan nehir, dağlar ve çatılı dumanı tüten evlerin gerçek hali Flam’da panoramik gezi. Gezinin ardından Bergen’e hareket. Varışında ardından Bergen’de Market Square (Torget) bölgesi görülecek yerler arasında. Şehrin kalbinin attığı yer olan Market Square, 700 yıllık balık pazarı olup Norveçli balıkçılar her sabah Kuzey denizlerinde tuttukları en taze balıkları satıyor. Şehir turunun ardından otele transfer. Geceleme Bergen otelimizde.

 7. GÜN BERGEN - HİRTSHALS

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Norveç fiyortlarında yapacağımız gemi yolculuğu için Bergen – Hirtshals Fjord Line Cruise gemisine biniş. Konaklama yapacağımız kamaralara yerleşme ve fiyortları izlemek için serbest zaman. Gemi yolculuğu boyunca Norveç fiyortlarını ve Stavanger’i görme fırsatı yakalayacağız. Fiyortlardaki gemi yolculuğumuzda konaklama gemimizde.

 8. GÜN KOPENHAG - ROSTOCK

Sabah kahvaltının ardından gemiden ayrılış ve Hirtshals limanından Kopenhag’a hareket. Kopenhag’a varışımızın ardından şehir turu yapıyoruz. Yapacağımız gezide, ülkenin yönetim merkezi olan Christianborg, Parlamento Binası Küçük Deniz Kızı Heykeli, Langelinie Limanı, Nyhavn Kanalı gezilecek yerler arasında. Şehir gezisinin ardından Gedser’e gitmek üzere Rostock limanına hareket. Gemi yolculuğu. 
Yolculuğun ardından Rostock’a varış, otele transfer. Geceleme Rostock ve çevresindeki otelimizde.

 9. GÜN ANKLAM – SZCZECİN

Sabah kahvaltının ardından Rostock’dan ayrılış ve Anklam’a hareket. Varışın ardından Anklam’da panoramik şehir turu. Ardından Szczecin’e hareket. Varışın ardından gezilecek yerler arasında The Royal Gate, Ulusal Müze ve Bulwar Piastowski’de yürüyüş. Şehir turunun ardından Gdansk’a hareket. Varışın ardından otele transfer. Geceleme Gdansk otelimizde.

 10. GÜN GDANSK

Sabah kahvaltının ardından Gdansk şehir turu. Gezilecek yerler arasında mimarisiyle büyüleyen Kral Yolu, Golden Gate, St. Mary Kilisesi, Astronomik Saat, Motlawa nehri kıyısında yürüyüş. Şehir turunun ardından serbest zaman. Geceleme Gdansk otelimizde.

 11. GÜN AUGUSTOW

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Augustow’a hareket. Varışın ardından panoramik şehir turu. Augustow Kanalı’nda doğa ve fotoğraf molası. Gezinin ardından otele transfer. Geceleme Augustow otelimizde.

 12. GÜN TRAKAİ - VİLNİUS

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Trakai’ye hareket. Varışından ardından Vilnius’a 30 Km uzaklıktaki Trakai kalesinin de olduğu bölgede fotoğraf molası. Ardından Vilnius’a hareket. Varışın ardından Vilnius panoramik şehir turu. Şehirde görülecek yerler arasında; St. Peter ve Paul Kilisesi, Katedral Meydanı ve Vilnius Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu ve serbest zamanın ardından Vilnius – İstanbul uçuşu için Vilnius Uluslararası Havalimanı’na transfer. Pasaport & vize işlemleri sonrası İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış VE İzmir Uçağımıza Binip İzmire Varış

 

GEZİLECEK ÜLKELER ve ŞEHİRLERİskandinav Rüyası turunda nereleri görüp gezeceğinizin listesi

 • 1. POLONYA

  Gdansk, Szczecin, Augustow
 • 2. LİTVANYA

  Trakai, Vilnius
 • 3. ESTONYA

  Tallinn
 • 4. İSVEÇ

  Stockholm
 • 5. DANİMARKA

  Kopenhag
 • 6. LETONYA

  Riga
 • 7. FİNLANDİYA

  Helsinki
 • 8. NORVEÇ

  Oslo, Bergen, Flam Bölgesi
 • 9. ALMANYA

  Rostock, Ankla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • İstanbul-Vilnius, Vilnius-İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti (Turkish Airlines)
 • Tallinn-Helsinki, Helsinki-Stockholm arası lüks gemilerle deniz yolculuğu
 • Bergen - Hirtshals arası lüks Fjordline Cruise gemisiyle fiyort yolculuğu
 • Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 10 gece konaklama
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Tüm ekstra turlar
 • Konaklama kahvaltıları (10 gün)
 • Şehir vergileri
 • 20kg Bagaj Hakkı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ören Yerleri ücretleri
 • Schengen vize ücreti : 120 Euro (Yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için)
 • Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları
 • Seyahat Güvence Paketi
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • İzmir İstanbul İzmir Uçak bileti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  Yorumlar


  KUZEY AVRUPA TURU Hakkındaki Düşünceleriniz  Doğrulama Kodu:

  Birde Bu Turlara Bakın