LİKYA & Marmaris Datça

Fiyat Hesaplayın / Online Rezervasyon

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

TURKUAZ RENGİ EGE SAHİLLERİNDE SÜPER TATİL!

LİKYA & Marmaris Datça

FETHİYE & KAŞ & KALKAN & KEKOVA & ÜÇAĞIZ

GÖKOVA, AKYAKA, DALYAN, (DALYAN TEKNE TURU), İZTUZU PLAJI, SAKLIKENT, KAPUTAJ PLAJI, KAŞ, KEKOVA, (KEKOVA TEKNE TURU), MARMARİS, ESKİ DATÇA, DATÇA


4*OCEAN BLUE HIGH CLASS HOTEL

Tur Programı

1. Gün:

1. Gün:İZMİR, GÖKOVA, AKYAKA, DALYAN, (DALYAN TEKNE TURU), İZTUZU PLAJI, FETHİYE

 07.15 ’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 07.20 ’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları)07.30 ’da KARŞIYAKA(Anıt Önü), 07.45 ’de Ege Üniversite Acil Önü08.00 ’da ÜÇYOL ’dan 08.10 Susuz dede Parkı  08.15 Üçkuyular Pamukkale Önü  yolcularımızı alarak turumuza başlıyoruz. Yol üzerinde ekstra olarak dinlenme tesislerinde sabah kahvaltısı molası veriyoruz. Mola sonrasında GÖKOVA KÖRFEZİ ‘nde AKYAKA ‘nın güzelliklerini keşfediyoruz. Öğle saatlerinde DALYAN ‘a ulaşıyoruz. (EKSTRA TEKNE TURU-1) Teknelerle KÖYCEĞİZ‘den başlayan ve İZTUZU PLAJI ‘nda sona eren doğal bir labirent olarak isimlendireceğimiz DALYAN KANAL ‘ında masalsı bir yolculuğa çıkıyoruz. Ülkemizin tanıtımlarında kullanılan DALYAN & KAUNOS TAPINAK TİPİ KRAL MEZARLARI ‘nın karşıdan görüntüsü bizleri büyüleyecek. Atlantik Okyanusu’ndan Anadolu sahillerine gelerek yumurtalarını bıraktıkları, altın renkli kumlarıyla ünlü İZTUZU PLAJI ’na varıyoruz. Dileyen müşterilerimiz 5 km uzunluğundaki plajdan yararlanabilir, kanal ağzında yüzmenin tadını çıkarabilirler. Molamızın ardından öğle yemeği için hareket ediyor, sonra teknelerle tekrardan Kaya mezarlarının asırlar öncesinden gelen mistik görüntüsüne şahit olup, kanallar arasındaki gezimizin ardından, FETHİYE ’ye hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama FETHİYE otelimizde.


2. Gün:
2. Gün:FETHİYE, SAKLIKENT, KAPUTAJ PLAJI, KAŞ, KEKOVA, (KEKOVA TEKNE TURU), FETHİYE

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, bugün otelden erken saatlerde ayrılıyoruz. Ülkemizin en ünlü kanyonlarından biri olma özelliği taşıyan SAKLIKENT KANYONU ‘na gidiyoruz. Buz gibi suların ve eşsiz manzaraların arasında kanyonda keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Buradaki turumuzun sonunda deniz manzaraları eşliğinde turkuaz rengi suların görüntüleri arasında KAPUTAJ PLAJI ‘na ulaşıyoruz. Kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra KAŞ ‘da mola veriyoruz. Kahvelerimizi Meis Adası ‘na karşı yudumladıktan sonra doğa ve kültürün bir arada harmanlandığı KEKOVA ‘nın olağanüstü, gözle görülür güzelliklerinin peşine düşüyoruz. ÜÇAĞIZ ‘dan teknelerle tura çıkma imkanı buluyoruz. (EKSTRA TEKNE TURU-2) KEKOVA TEKNE TURU ‘nda göreceğimiz yerler; BATIK ŞEHİR, KORSANLAR ADASI, GÖK KAYALARkoylarını kısa molalar vererek geziyoruz. Yüzme molaları ve keyifli tekne yolculuğu sonrasında bindiğimiz noktada tekneden iniyoruz. Tur aracımızdaki yerimizi aldıktan sonra FETHİYE ‘deki otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama FETHİYE ‘deki otelimizde.

 


3. Gün:

3. Gün:FETHİYE, MARMARİS, DATÇA, İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, en güzel mavi, en güzel yeşil ve en güzel tatilin adreslerinden MARMARİS ‘e doğru yol alıyoruz. Şehrin merkezinde yat limanında kahve molası verdikten sonra DATÇA ‘ya yolculuğa çıkıyoruz. Yarısı Ege Denizi’ne, yarısı Akdeniz’e bakan Ünlü Coğrafyacı Strabon’un da “Tanrı, çok sevdiği kulunun uzun ömürlü olmasını isterse, Datça’ya gönderir” diye tanımladığı yarımadayı keşfe çıkıyoruz. Otobüsümüzle karadan yapacağımız mavi yolculukla ülkemizin en güzel koylarını görerek ESKİ DATÇA ’ya ulaşıyor ve “Mekanım Datça olsun!..” diyen ünlü şairimiz Can Yücel’in evini ziyaret ediyoruz. Taş evlerini, sokaklarını dolaştıktan sonra Datça’nın merkezine giderek DATÇA ‘nın sokaklarında kayboluyoruz. Badem ve köy ürünlerinden satin alma fırsatı bulduktan sonra İZMİR ‘e doğru yola çıkıyoruz. Kısa molalar vererek akşam geç saatlerde İZMİR ‘e ulaşıyoruz. Bir başka seyahatimizde tekrar karşılaşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 2 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Otel’de Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
 • Esila Tur  Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Esila Tur Güvencesi
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • İz tuzu Plaj Girişi
 • Yolda Alınan Yemek ve Molalar
 • Ekstra Olduğu Belirtilen Her Türlü Hizmet
 • TEKNE-1 Dalyan Tekne Turu: 60 ₺ (Yemek Dahil)
 • TEKNE-2 Kekova Tekne Turu: 70 ₺ (Yemek Dahil)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Karşıyaka (Bostanlı İskele) (07:00)
 • Karşıyaka (Anıt) (07:10)
 • Bornova (E.Ü.H Acil Önü) (07:25)
 • Üçyol (Pizza-Pizza Önü) (07:40)
 • Üçkuyular (Pamukkale Yazıhane Önü) (07:55)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyatlar

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorumlar


LİKYA & Marmaris Datça Hakkındaki DüşüncelerinizDoğrulama Kodu:

Birde Bu Turlara Bakın